Konfidencialitātes politika, piekrišana nosūtīšanai un mūsu atbildība

Jūsu privātums mums ir ļoti svarīgs. Mēs vēlamies, lai Jūsu darbs internetā būtu pēc iespējas patīkams un noderīgs, un Jūs pavisam mierīgi izmantotu visplašāko informācijas, rīku un iespēju klāstu, ko piedāvā internets.

Jūsu personīgā informācija, kas savākta pieteikuma iesniegšanas laikā (vai jebkurā citā laikā), galvenokārt tiek izmantota Notikumu vai Pakalpojumu sagatavošanai atbilstoši Jūsu vajadzībām. Jūsu informācija netiks nodota vai pārdota trešajām personām.

Kādi dati tiek apkopoti vietnē

Ja Jūs brīvprātīgi aizpildāt pieteikumu biļešu iegādei/rezervēšanai no SIA "YOU ARE events agency", Jūs, izmantojot biļešu rezervēšanas veidlapu, nosūtat savu Vārdu, e-pastu un tālruņa numuru.

Kāds ir šo datu apkopošanas mērķis

Vārdu izmanto, lai sazinātos ar Jums personīgi, un Jūsu e-pasts un tālrunis, lai sazinātos ar Jums un nosūtītu vēstules par jauniem notikumiem, īpašiem piedāvājumiem un izdevīgām akcijām.

Jūsu vārds, e-pasts un tālruņa numurs netiek nodoti trešajai pusei nekādos apstākļos, izņemot gadījumus, kas saistīti ar juridisko prasību izpildi. Jūsu vārds, e-pasts un tālruņa numurs tiek saglabāti drošos nano.lv servisa serveros un tiek izmantoti saskaņā ar tā konfidencialitātes politiku.

Jūs varat atteikties saņemt vēstules un izdzēst savu kontaktinformāciju no datu bāzes jebkurā laikā, noklikšķinot uz katrā vēstulē esošās saites atbildes rakstam.

Kā šie dati tiek izmantoti

Vietne un tās apakšdomēni izmanto Google Analytics servisu.

Ar šā pakalpojuma palīdzību tiek apkopota informācija par apmeklētāju darbībām vietnē, lai uzlabotu tās saturu, uzlabotu vietnes funkcionalitāti un tādējādi radītu augstas kvalitātes saturu apmeklētājiem.

Kā šie dati tiek aizsargāti

Lai aizsargātu Jūsu personisko informāciju, mēs izmantojam dažādus administratīvos, vadības un tehniskos drošības pasākumus. Mūsu uzņēmums ievēro dažādus starptautiskos kontroles standartus, kas ir vērsti uz personas datu apstrādi un ietver noteiktus kontroles pasākumus, lai aizsargātu internetā apkopoto informāciju.

Mūsu darbinieki ir apmācīti saprast un ievērot šos kontroles pasākumus, viņus iepazīstina ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti, noteikumiem un norādījumiem.

Tomēr, neraugoties uz to, ka mēs cenšamies aizsargāt Jūsu personisko informāciju, arī Jums ir jāveic pasākumi tās aizsardzībai.

Mēs noteikti iesakām veikt visus iespējamos piesardzības pasākumus, sērfojot internetā. Mūsu organizētie pakalpojumi un tīmekļa vietnes ietver pasākumus, lai aizsargātu pret informācijas noplūdi, nesankcionētu izmantošanu un mūsu kontrolē esošās informācijas izmaiņām. Neraugoties uz to, ka mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu mūsu tīkla un sistēmu integritāti un drošību, mēs nevaram garantēt, ka mūsu drošības pasākumi novērsīs ārējo organizāciju hakeru nelikumīgu piekļuvi šai informācijai.

Ja šī konfidencialitātes politika tiks mainīta, Jūs varēsiet lasīt par šīm izmaiņām šajā lapā vai īpašos gadījumos saņemt paziņojumu uz savu e-pastu.

Lai sazinātos ar vietnes administratoru jebkādos jautājumos, varat rakstīt uz e-pasta adresi: info@youareevents.lv

Piekrišana nosūtīšanai un mūsu atbildībai

Aizpildot pieteikumu mūsu mājas lapā, Jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai. Jūs arī piekrītat, ka mums ir tiesības atklāt Jūsu personisko informāciju turpmāk minētajos gadījumos.

1) Ar Jūsu piekrišanu: visos citos gadījumos, pirms informācijas iesniegšanas par Jums trešajām personām, mūsu uzņēmums apņemas iegūt Jūsu nepārprotamu piekrišanu. Piemēram, mūsu uzņēmums var īstenot kopīgu priekšlikumu vai konkursu ar trešo pusi, un tad lūgsim Jums atļauju dalīties savā personiskajā informācijā ar trešo pusi.

2) Uzņēmumiem, kas darbojas mūsu vārdā: mēs sadarbojamies ar citiem uzņēmumiem, kas mūsu vārdā veic uzņēmējdarbības atbalsta funkcijas, un saistībā ar to jūsu personiskā informāciju varētu tikt daļēji izpausta. Mēs pieprasām, lai šādi uzņēmumi izmanto informāciju tikai ar mērķi sniegt līgumiskus pakalpojumus; tiem ir aizliegts pārsūtīt šo informāciju citām personām citos gadījumos, ja vien tas nav saistīts ar nepieciešamību sniegt saskaņotos pakalpojumus. Biznesa atbalsta funkciju piemēri: pasūtījumu izpilde, pieteikumu izpilde, balvu un prēmiju izsniegšana, klientu aptauju veikšana un informācijas sistēmu vadība. Izvēloties pakalpojumu sniedzējus, mēs arī atklājam vispārēju informāciju, kas nav personalizēta.

3) Meitasuzņēmumiem un kopuzņēmumiem: Meitasuzņēmums vai kopuzņēmums ir organizācija, kurā uzņēmumam pieder vismaz 50 % kapitāla daļu. Nododot Jūsu informāciju partnerim meitasuzņēmumā vai kopuzņēmumā, mūsu Uzņēmums pieprasa neizpaust šo informāciju citām pusēm mārketinga nolūkos, un neizmantot šo informāciju tādā veidā, kas būtu pretrunā ar Jūsu izvēli. Ja Jūs norādījāt, ka nevēlaties saņemt mārketinga materiālus no mūsu uzņēmuma, mēs nenodosim Jūsu informāciju saviem partneriem meitasuzņēmumos un kopuzņēmumos mārketinga nolūkos.

4) Kopīgi izvietotajās vai partneru tīmekļa lapās: mūsu uzņēmums var dalīties informācijā ar partneru uzņēmumiem, ar kuriem kopīgi tiek īstenoti īpaši piedāvājumi un akcijas mūsu vietnes kopīgi izvietotajās lapās. Šādās lapā, ieprasot personas datus, Jūs saņemsiet brīdinājumu par informācijas nodošanu. Partneris izmanto jebkādu informāciju, kuru Jūs sniedzat, saskaņā ar konfidencialitātes paziņojumu, kuru Jūs varat izlasīt pirms informācijas iesniegšanas par sevi.

5) Nododot kontroli pār uzņēmumu: mūsu uzņēmums patur tiesības pārsūtīt Jūsu personas datus saistībā ar mūsu uzņēmuma vai tā aktīvu pilnīgu vai daļēju pārdošanu vai nodošanu. Uzņēmuma pārdošanas vai transferta gadījumā, mūsu uzņēmums sniegs Jums iespēju atteikties no informācijas nodošanas par sevi. Dažos gadījumos tas var nozīmēt, ka jaunā organizācija turpmāk nespēs sniegt Jums pakalpojumus vai produktus, kurus iepriekš ir sniegusi mūsu kompānija.

6) Tiesībaizsardzības iestādēm: mūsu uzņēmums rezervē tiesības bez Jūsu piekrišanas izpaust personas datus trešajām personām kāda no turpmāk minēto iemeslu dēļ: lai izvairītos no likuma pārkāpumiem, normatīvo aktu vai tiesas rīkojumu pārkāpumiem; dalība valdības izmeklēšanā; palīdzība krāpšanas novēršanā; kā arī lai nostiprinātu vai aizsargātu uzņēmuma vai tā meitasuzņēmumu tiesības.

Visu personas informāciju, ko Jūs iesniedzat reģistrācijai mūsu vietnē, jebkurā brīdī var mainīt vai pilnībā izņemt no mūsu datubāzes pēc Jūsu pieprasījuma. Lai to paveiktu, Jums ir jāsazinās ar mums jebkurā izdevīgā veidā, izmantojot kontaktinformāciju, kas ievietota mūsu vietnes īpašā sadaļā.

Ja vēlaties atteikt vēstuļu saņemšanu no mūsu regulārās pasta nosūtīšanas, to var izdarīt jebkurā laikā, izmantojot īpašu saiti, kas ievietota katras vēstules beigās.

Lai sazinātos ar vietnes administratoru jebkādos jautājumos, varat rakstīt e-pastu uz adresi: info@youareevents.lv